Velvet barkruk Mikky koper 65-78 cm
- Gratis retourneren binnen 30 dagen na ontvangst van je bestelling
- Toch even jouw product in het echt zien? Wij hebben in Nederland
- Je kunt achteraf betalen met AfterPay of Klarna
- Kies voor geschikte dag voor ontvangst van jouw bestelling in het afrekenproces.
- Altijd minimaal 2 jaar garantie
-
Velvet barkruk Mikky koper 65-78 cm
- De stof van de Mikky is slijtvast. Ook bij intensief gebruik blijft de barkruk mooi.
- Water- en vuilafstotend
- Door de gratis extra pootjes kan de barkruk op drie verschillende zithoogtes worden ingesteld: 65, 70 en 78 cm.
- Door de lagere rugleuning heeft de barkruk een actievere zit.
De moderne velvet barkruk Mikky is met zijn koperen kleur een echte eyecatcher aan de bar! Velvet, ook wel bekend als velours of fluweel, heeft een luxueuze uitstraling en is makkelijk in onderhoud. Daarnaast is de velvet stof ook nog eens waterbestendig. De barkrukken zijn zelf in drie hoogtes te verstellen door middel van de bijgeleverde gouden extra pootjes. Deze drie zithoogtes zijn 65, 70 en 78 cm.
Barkruk Mikky heeft een zitting die bekleed is met een zachte velvet stof. Het onderstel is gemaakt van een stevig, zwart gepoedercoat metaal wat een stoere touch geeft in combinatie met de velvet bekleding. Mikky heeft vier poten waardoor de barkruk stevig en stabiel staat. Doordat de barkruk geen armleuningen heeft, is hij makkelijk aan te schuiven aan de bartafel en neemt hij geen extra ruimte in beslag.
Velvet barkruk Mikky is verkrijgbaar in de kleuren blauw, groen, taupe, zwart, roze en koper. Mikky heeft een Martindale score van 70.000, wat betekent dat de stof zeer slijtvast is. Liever een barkruk in dezelfde stijl, maar dan volledig naar eigen keuze in hoogte verstelbaar? Bekijk dan eens barkruk Frenkie!
Onderhoud velvet
Barkruk Mikky is gemaakt van een zachte velvet stof. De zachte velvet stof wordt gemaakt van gewone katoen of zijde, dat met opstaande lusje wordt geweven. De lusje worden doorgesneden waardoor er kleine “haartjes” ontstaan die fluweel zijn kenmerkende look geven. De waterbestendige velvet stof is makkelijk in onderhoud. Vlekken kunnen verwijderd worden met een droge tot lichtvochtige doek door licht te wrijven. Daarnaast is het raadzaam om af en toe de haartjes terug te duwen, tegen de richting in. Op deze manier kan een zitspiegel voorkomen worden.
Let op: Dit product wordt geleverd met standaard vloerdoppen. Deze passen niet op iedere vloer. Wij verwachten dat dat je zelf verantwoordelijkheid neemt om je vloer te beschermen met bijpassende vloerbeschermers
- Materiaal
- Velvet
- Kleur
- Koper
- Hoogte rugleuning
- 30 cm
- Verstelbaar zitvlak
- Nee
- Producttype
- Barkruk
- Handleiding
- Download handleiding
- Doelgroep
- Volwassenen
- Draaibaar
- Nee
- Stijl
- Velvet chique
- Materiaal frame
- Metaal
- Kleur frame
- Zwart, Goud
- Kleur zitting
- Koper
- Gewatteerde zitting
- Ja
- Waterafstotend
- Ja
- Materiaal zitting
- Velvet
- Inclusief armleuning
- Nee
- Verstelbare armleuning
- Nee
- In hoogte verstelbaar
- Ja
- Stapelbaar
- Nee
- Verstelbaar
- Ja
- Na gebruik te retourneren
- Nee
- Voor buiten/binnen gebruik
- Binnen
- Kamer
- Eetkamer
- Voorgemonteerd
- Nee
- Onderhoudsadvies
- Textiel care kit
- Maximale zithoogte
- 78 cm
- Diepte
- 48 cm
- Zitdiepte
- 40 cm
- Patroon
- Effen
- Hoogte
- 106 cm
- Met wielen
- Nee
- Vloerbeschermers
- Ja
- Maximaal belastbaar gewicht
- 140 kg
- Breedte
- 46 cm
- Materiaal vulling
- Schuim
- Dikte onderstel
- 2,5 cm
- Minimale hoogte
- 93 cm
- Maximale hoogte
- 106 cm
- Minimale zithoogte
- 65 cm
- Dikte zitting
- 4,5 cm
- Zitbreedte
- 45 cm
- Martindale
- 70000
- Gewicht
- 13 kg
Foto's van klanten
Heel blij mee!
Twee fraaie krukken die ook nog eens prima zitten. De extra poten maken dat we hem op exact de juiste hoogte konden instellen voor onze keuken. En voor de prijs hoefden we het niet te laten. Lekker op tijd bezorgd voor ons verjaardagsfeest
Erg mooie kruk die je op verschillende hoogtes in elkaar kan zetten. Echte eye-catchers aan ons keukeneiland en ze zitten daarnaast ook heerlijk. De keuken is meteen een gezellig borrelplek geworden
Mooie barkrukken, kwalitatief goed en erg netjes afgewerkt in diverse kleuren velvet. Wij hebben een combinatie van koper en taupe gekozen en dat past leuk bij elkaar.
De Mikky barkrukken zitten heerlijk ontspannen en comfortabel waardoor ook een langere zit goed mogelijk is. De hoogte is makkelijk aan te passen door de pootjes te verlengen met de meegeleverde verleng bussen.
Al met al een kwaliteitsproduct van LIVIN24 voor een goede prijs. Nu 2 weken in gebruik.
Gewoon top!!
Onze pakketjes worden verstuurd met PostNL en gratis bezorgd in Nederland en België. De verwachte levertijd wordt altijd getoond op de productpagina. De avond voor de levering ontvang je tracking informatie met een tijdsindicatie voor de levering.
Bij grotere producten zoals banken, kasten en tafels zullen wij even contact per telefoon, sms of e-mail voor het maken van een afleverafspraak.
Vul hieronder je e-mailadres in om een bericht te ontvangen wanneer Velvet barkruk Mikky koper 65-78 cm weer op voorraad is.
Kom snel langs in ons experience center.


3825 PH Amersfoort